תיקון נזילות

כל מה שחשוב לדעת על תיקון נזילות בגג

תקופת החורף מגיעה ואיתה הגשמים העזים שמזכירים לדיירים שיש לעשות איטום גג טרם שהגשם יחל לרדת מעל ראשיהם ולגרום לנזילות ודליפות בגגות ובקירות. לאלו מכם שהדירה שלהם הוצפה איי פעם עקב גג נוזל או שהקירות החלו להתמלא במים וברטיבות בגלל חורים בתקרה שנגרמו מליקוי באיטום – בטח יש זיכרונות לא נעימים על המצב, ובטח שאחד הדברים שאתם זוכרים מכך היה, ההוצאה הכספית האדירה שהייתם צריכים לשלם בכדי לרכוש שירות תיקון נזילות.

תיקון נזילות בגגות עם חברת ס.ל איטום

אם אתם מחפשים מקצוענים בתחום איטום הגגות – הרי שאנחנו זו הכתובת! חברה אמינה ומקצועית לאיטום גגות שמתמחה באיטום גגות ביריעות ביטומאניות, בזפת ובתיקון נזילות שנחשבות לשיטות האיטום המוצלחות והטובות ביותר בשנים האחרונות. אם חשבתם לעצמכם שאנחנו עוד חברה שמפרסמת את שירותיה ובדיוק כמו השאר "מבטיחים הבטחות", אז תנו לנו להסביר לכם שבניגוד למתחרים שלנו – אנו מתעסקים רק באיטום גגות, וזה מה שהופך אותנו למקצוענים בתחום שלנו, כי אנחנו מתעסקים רק בו, ולא בשום דבר אחר שיכול לפגוע במקצועיות שלנו.

איטום גגות באמצעות שני חומרים חזקים ומובילים כיום בשוק שהם: יריעות ביטומאניות וזפת חמה. ובזמן שזפת חמה הייתה השיטה המקובלת מזה עשורים, את היריעות הביטומאניות אנחנו פוגשים בפעילות אמת רק בשני העשורים האחרונים ונכונים לדעת שמדובר בחומר איכותי ויציב שבאמת מבטיח רמת איטום מוחלטת שיכולה להחזיק מעמד גם עד עשור שלם ולמנוע מכם לחזור על שירות תיקון הנזילות!

מה הן בכלל יריעות ביטומאניות וכיצד ניתן לאטום באמצעותן גג?

לכל מי שאף פעם לא ראה יריעות ביטומאניות – אז, הן מגיעות בתור חומר מגולגל לסליל גדול שניפתח ונפרס לאורך וניתן להניח את השכבה הפרוסה על גבי הגג שלכם כדי למנוע במקום המיועד חדירתם של המים. כמובן שכדי לאטום גג שלם, אתם תזדקקו למספר גלילים שכאלו בכדי לכסות את כל שכבת הגג, ולפני שקבלן איטום גגות יפרוס את הסלילים, הוא יוודא כי הגג כוסה בחומר הביטומן בצורה יסודית ומדויקת.

איטום גגות ביריעות ביטומאניות נחשבת לדרך האיטום המובילה כיום, שמבטיחה רמת אטימות גבוהה עוד יותר מאשר זפת או חומרים אקריליים וחומרים מסוגים אחרים. יש לציין שאין מדובר בתהליך זול במיוחד וחד משמעית שמחיר איטום גג ביריעות ביטומאניות יהיה גבוה יותר מאשר איטום גג על ידי זפת חמה אבל, היריעות יחזיקו מעמד הרבה יותר – כמה יותר? כמעט פי שתיים מאשר הזפת! יריעות ביטומאניות יכולות להחזיק מעמד עד עשר שנים בזמן שאיטום גג בזפת יחזיק מעמד בין 4-6 שנים ויהיה מאוד תלוי באזור הגאוגרפי שבו אתם חיים ובמצבו של הבניין שלכם.

איך אנחנו בחברת ס.ל איטום, יכולים לעזור לכם עם נזילות?

החברה שלנו מספקת שירותי איטום גגות על ידי יריעות ביטומאניות או זפת חמה, ואם קיימות לכם נזילות בגג – אנחנו כאן בשביל לעזור לכם עם שירות תיקון נזילות. לא כל חברה או קבלן לאיטום גגות יוכל לעזור לכם עם נזילה מאסיבית ורחבה שהתרחשה בגג שלכם, ולכן, אנחנו כאן בכדי לעזור לכם ולהעניק לכם את שירות האיטום שלנו שיביא לכם את השקט והשלווה לאורך שנים רבות מנזילות אופציונליות בגג הבניין.

אל תאמינו לאף חברה שתיתן לכם מחירים כבר משיחת טלפון אחת ופשוטה – כדי לוודא את זמן העבודה הדרוש, את מצבו של הגג ומהי השיטה שהכי כדאי בה לבחור כדי לאטום את הגג, צריך קודם כל לערוך בדיקה מקיפה על הגג שלכם וכדי לעשות זאת, על הקבלן להגיע אליכם לביקור ולוודא את מצבו של הגג. לא חסרים חאפרים בשוק שמבטיחים לאנשים הבטחות ומחירים ובסופו של דבר – התוצאה הסופית יוצאת לא טובה ועוד עלול להיגרם נזק לגג שלכם ובחורף יתרחשו נזילות שאת הנזק של הנזילות אתם תצטרכו לממן בכוחות עצמכם.

זאת בדיוק הסיבה שאנחנו מזמינים אתכם לעבוד איתנו, כי לנו יש אישור רשמי מטעם מכון התקנים הישראלי, לאיטום גגות. ואנחנו נספק לכם אחראיות מטעמנו לכל מצב שלא יקרה – ככה שאתם תוכלו לדעת בשקט ובוודאות כי הגג שלכם נמצא בידיים הבטוחות ויחד עם החברה המובילה בתחום איטום גגות בישראל באמצעות תיקון נזילות זפת ויריעות ביטומאניות איכותיות ועמידות שישמרו על הגג שלכם בחודשי החורף הגשומים.

השאירו לנו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר במהרה!

איטום גג ותיקון נזילות

השאירו פרטים עכשיו!